Farmasi Üyelik Avantajları

farmasi ücretsiz üyelik
ÜYE

İLK ÜYELİK

Farmasi üyesiyseniz ve artık bir famrmasi Danışmanısınız. İşte bu üyeliğin size sağladığı avantajlardan bazıları.

FARMASİ KAMPANYA
KAR

PARA KAZANMAYA BAŞLA

Farmasötiklerin bir üyesi olduğunuz anda , kişisel satışlarınızın% 30’unu kazanabilirken, bazı kampanya ürünleri karınız % 50 veya daha fazlasına ulaşabilir . Bu ürünleri kendiniz kullanabilir, hedi olarak paylaşabilir ya da bahsettiğimiz karlarla satabilirsiniz.

farmsi ekipini kur
BÜYÜ

FARMASİ EKİBİNİ KUR

Konuştuğumuz karlı satışlar dışında, en büyük kazanç kendi ekibinizi kurmaktır. Oluşturduğunuz bu ekibin her satışı için bir prim kazanacaksınız. ortalama bir ekiple kazanacağınız primler ve kendi satışlarınızla birlikt , ortlama ayda 1.000 TL ile 5,000 TL gelir elde eder. Farmasi’de kazanacağınız para miktarında bir sınırlama yoktur ve tamamen size ve takımınızın kazanmasına bağlıdır. .

famasi yönetim ekibine katll
İLERLE

YÖNETİM EKİBİNE YÜKSEL

İlk üye olduğunuz andan itibaren, sattığınız kişisel olarak ve ekibinizle birlikte sattığınız ürünler ve primlerle birlikte bunun yanı sıra Lider, Müdür, Direktör, Altın Direktör, Platin Direktör, Zümrüt Direktör ve Elmas Direktör bunun faydaları ise ; SGK ve emeklilik, ekstra primler, takdir törenleri, arabalar ve ücretsiz tatil hakkı vardır.

KAZAN

ÖZEL HİZMET VE HEDİYELERİ KAZAN

Farmasi Direktörü olan kişilere; ; 1 Samsung Galaxy Note 3 cep telefonu 5 GB internet ve 3.000 dakika vodafone hattı, 1 adet Samsung Tab 4 15 GB limitli internet, her yöne ve çiftçiye sınırsız bir hat veriliyor.

farmasi kariyer
SONUÇ

KENDİ İŞİNİ YÖNET

Yukarıda belirtilen avantajlara ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz . Daha fazla bilgi için tereddüt etmeyin. Biz her zaman yanınızdayız ve öğrenmek istediğiniz şey. Farmasi ile karlı günlerde buluşmak üzere …

    × Whatsapp

    farmasi üyelik danışman girişi yaparak ; farmasi üyelik hediyeleri kazanabilir, sevdiklerinizi farmasi temsilci yapabilirsiniz, onlarında farmasi yeni kayıt hediyesi kazanmasını sağlayabilirsiniz.